Müvekilimize şeffaf ve güvenilir hukuk desteği sağlarız.

line
  • Kağıthane-İstanbul

  • Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:15 K:4 D:12 Kağıthane / İSTANBUL

line

Anasayfa - HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Av. Kübra Okudan Apaydın Hukuk Bürosu olarak 2014 yılında Şişli’de faaliyet göstermeye başladık. 2016 yılından itibaren Çağlayan Adliyesinin yanına taşıdığımız hukuk büromuzda müvekkillerimize hukuki meselelerinde hızlı ve pratik yoldan,  en güvenilir ve şeffaf şekilde hizmet vermek tek ve temel hedefimiz oldu.

Avukatlık Ofisimizde gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı müvekkillerimizin, tüm hukuki ihtiyaçları, bünyesinde çalışan avukatlar sayesinde hukukun bütün alanlarında eksiksiz karşılanmaktadır.

Ofisimizde; hukuki sorunları çözerken müvekkillerimizin baktığı pencereden bakmaya, olayları ve durumları müvekkillerimizin gözünden anlamlandırmaya özen gösteririz. Öncelikle müvekkillerimizin istediğini tam olarak anlayarak onların istediği şekilde hizmet sunarız.

Hukuki danışmanlık sürecinde, hukuk bilgisinin doğru ve güncel olması kadar, somut hukuki sorunları çözecek şekilde ele alınması da önemlidir. Müvekkilce tarafımıza aks ettirilen tüm hukuki sorunlar, mevzuat ve yargıtay kararları ışığında değerlendirilerek bir çözüme ulaşılmaktadır. Avukatlık faaliyeti, farklı hukuk alanlarına ilişkin normların somut olaya doğru bir şekilde uygulanarak müvekkilin hukuki probleminin çözülmesi faaliyetidir. Hukuk büromuz, bir taraftan müvekillerine hukuki yardım sunarken diğer taraftan makale ve yargıtay kararları yayımlayarak uygulamaya katkı sunmayı hedeflemektedir.

İstanbul'da faaliyet gösteren Av. Kübra Okudan Apaydın Hukuk Bürosu, bir taraftan makale ve yargıtay kararları yayımlayarak vatandaşların hukuk bilgisine erişimini kolaylaştırırken, diğer taraftan ceza hukuku, tazminat hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, medeni hukuk, vergi ve idare hukuku davalarında avukatlık hizmeti sunmaktadır. Sözleşme hazırlama, inceleme, risk analizleri yapmak dahil tüm yargı işlerini üstlenme şeklinde muhtelif şahıs ve şirketlere Hukuk Müşavirliği yapmaktayız.Ceza Hukuku alanında müvekkillerimizin savunma hakkının temini başta olmak üzere hak ve menfaatlerine en uygun çözümleri üretmekteyiz.İdare Hukukunda vatandaşla idare arasındaki ihtilafların giderilmesinde etkin yöntemler üzerinde çalışmakta, dava takibi yapmaktayız.

Av. Kübra Okudan Apaydın Hukuk Bürosu olarak, müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak, ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerimizi her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmekteyiz. Büromuz, akademik disiplin içinde, yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiş olan butik bir Hukuk firmasıdır.

image